29 Ocak 2011 Cumartesi

Yolculuk

Merhaba,

Bazı kitapların yaydığı enerji o kadar güzelki! Bu kitapta onlardan biri. Çizimlerindeki oyuncak bebeğin bile yüzü gülüyor, şeker gibi bir kitap. Her sayfası ayrı bir sanat eseri, kesinlikle yaratıcı bir beynin eseri (hem de 81 doğumlu bir beyin).Aynı şekilde yazarın anlatımı da çok akıcı, güzel bir hikaye.
Kitabı alırsanız, sayfalarında küçük ressamların da ( Beyza Başaraner ve Sude Yurdugül ) çizimleri var.

Kahramanımızın babası uzak gemi kaptanı ve babasını özlüyor ( bir sayfada "acaba uzak ne kadar uzak" diye soruyor. Haklı cocuk!) Annesinin bu can sıkıcı duruma bulduğu çözüm ise, resim yaparak hayal dünyasında bir yolculuğa çıkıp, istediği yere gidebileceği oluyor. Kahramanımız da beraber olmak istediği insanlarla, olmak istediği yeri çiziyor ve kara bulutları kovalıyor. Can sıkıntısı dışarda kalıyor.

Kitap Adı : Yolculuk
Yayınevi : Tudem
Yazan : Seza Kutlar Aksoy
Resimleyen : Serap Deliorman
Yaş Aralığı : Belirtilmemiş
Fiyatı : 13,9 TL

2 yorum:

 1. Çizimler pek sevimli sahiden de..

  YanıtlaSil
 2. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

  I bet Kinect will not be magical either.

  sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

  video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

  YanıtlaSil