28 Nisan 2011 Perşembe

Uyurgezer Fil

Merhaba,

Oğlum ilk defa bir kitabı ilk okuyuşta üst üste iki defa dinlemek istedi ve o günden beri de sık sık okuyoruz. Çizimler de bir karikatür havası var ve renk seçimleri çok yumuşak. Bu yüzden kitap insanın içini aydınlatıyor.

Konusuna gelince;
Bir zamanlar ülkenin birinde, büyük ve gürültülü bir şehir varmış. Gürültü yüzünden insanlar birbirleriyle konusamıyorlarmış bile. Bir gün şehre bir sirk gelmiş. Sirkte uyurgezer bir fil varmış  ve insanlar bu uyurgezer fili uyandırmamak için ayak uçlarına basarak yürümeye, fısıltıyla konuşmaya ve bisiklete binmeye başlamışlar. Şehirde yaşayanlar bu durumdan çok memnun kalmışlar. Sirkin şehirden ayrılma vakti geldiğinde acaba şehir eski haline mi dönecek?

iyi okumalar dilerim..


Kitap Adı : Uyurgezer Fil
Yayınevi : Can Çocuk
Yazan : Behiç Ak
Yaş Aralığı : 0-6 yaş
Fiyatı : 9,5 TL
1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil